RSS
czwartek, 07 października 2010
Jeździj i oszczędzaj

Ostatnio postanowiłem, że będę z całych sił promował wszekiego rodzaju akcje mające na celu zmniejszenie wypadków na polskich drogach. Jak wiadomo, w naszym kraju bezpieczeństwo nie jest największe, tak więc powinniśmy się tymbardziej starać o to, aby to zmienić.

Dlatego też postanowiłem, że bdę bardzo promował ekojazde. Wydaje mi się bowiem, że może mieć ona sczzególnie dobry wpływ na zmianę mentalności kierowców. Jest to bowiem trzy w jednym.

Pierwszą i główną argumentacją, ktora powinna do Nas przemówić jest ekologia. Wiem jednak jak to wygląda w naszym kraju. Któżby tam się przejmował tym, co jego samochód wypuszcza w atmosferę?

Tak więc druga, dużo bardziej przekonywująca, jest zmniejszenie spalania benzyny. Jak wiadomo, paliwo w naszym kraju jest w bardzo wysokiej cenie. Dlatego też wielu kierowców zależy na tym, aby zmienić na korzyść grubość swojego porfela.

Ostatnią jest oczywiście bezpieczeństwo, które wraz z przestrzeganiem ekojazdy zdecydowanie się zwiększa. Serdecznie więc zapraszam do korzystania z ekojazdy!

piątek, 01 października 2010
Zła pogoda

Jak widać za oknem, pogoda nie jest najlepsza.I nie zanosi się na to, aby było lepiej. Dlatgo powinniśmy być jeszcze bardziej niż zawsze czujni na drodze. Pamętajmy, aby nie zachowywać się haotycznie podczas jazdy. Często zdarza się ,że wlaśnie na takie pogodzie ludzie wpadają w poślizg, to nierzadko kończy się bardzo źle.

Starajmy się więc zachować spokój i rozwagę podczas jazdy samochodem.W dniu dzisiejszym policja rozpoczeła prowadzić nową akcje. Ma ona na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Właśnie dzisiaj na drogach ma być więcej patroli policyjnych, niż zwykle. Być może choć niektórzy kierowcy właśnie z tego powodu zmniejszą swoją prędkość.

poniedziałek, 23 sierpnia 2010
Ku przestrodze.

W Sieci udało nam się znaleźć bardzo ciekawy, a zarazem przerażający film ,który z pewnością da do myślenia każdemu piratowi drogowemu. Popatrzcie sami:

 

wtorek, 17 sierpnia 2010
Witamy

Serdecznie witamy na blogu stworzonym dla wszystkich kierowcow. Chcesz czuć się bezpiecznie prowadząc swój pojazd? Przed narzekaniem na innych kierowców, najpierw sprawdź, jak sam zachowujesz się za kierownicą.

 

Zapraszamy wszystkich kierowców!